Кајгана форум

blanco
blanco
obavezno, spomenikot negov mora da mu go pokazeme :D
Толстој
Толстој
немој без мене да си почнал, ќе те бесам ќе чекаш да дојдам и заедно ќе го шетаме
blanco
blanco
nema greska ti, Scirea i llumious vo glavnite ke ste :D
Толстој
Толстој
и сунѓерот ќе го земеме
blanco
blanco
hahahahaahha moze
Scirea
Scirea
@Ilumious припремај се уште сега, време е Ацета да го тргнеме од Букефал, и да направиме место за Лавот :))))))))
Ilumious
Ilumious
Ne, ozbilno, ke ideme kaj so ke se smesteni i ke se slikame , posle slikata da ja ima na galerijana na pocetna :D
blanco
blanco
Scirea, ne me razocaruvaj sega i ti so istorijava beter od bugarive si :D

toj voinot na konj e Llorente zatoa e staveno taka imeto i toa deka Aleksandar umrel e cista laga od grcistava, Llorente e ustvari Aleksandar
Толстој
Толстој
хаха ќе ме примате и мене со вас? Само кажете кога ќе играт
Scirea
Scirea
Дали тоа значи дека Љоренте има право на настап за Македонската Репрезентација...? :vozbud: :vozbud:

За ова ќе се слушне до Аустрејлија !!!
На врв Bottom