Кајгана форум

S
Samurai Jack
Се пуштаме во акција :D
The Magus
The Magus
Hell Yeah! :D Ставрогин сега ќе го цитирам кај што го вреѓа Боб :)
S
Samurai Jack
хахахаа рокај, ја ќе се праам глуп со постови слични на Боб :D :D
The Magus
The Magus
Ништо, Скопјаница ја вреѓал - сум се збунуел, ама че начекам ситуација...и секако и јас ќе се правам глуп :)))
Ilumious
Ilumious
ако имате 2 грама мозок еве на :)))))) умрев :)))
Ilumious
Ilumious
еве ме и мене со апдејт
S
Samurai Jack
Колешке welcome to the club, нека помине еуфоријава на Боб која што ќе трае неколку дена и ја се префрлам на Gurdjieff, сакам да ја пробам таа дрога што ја користи :D :D
Ilumious
Ilumious
S
Samurai Jack
ХАХАХАХА...пази да не се изгубиш оти магичен е аватарот. :D :D
The Magus
The Magus
Ај уште сега ќе се префрлиме на Џирѓиев, тоа и мене ми беше првичната идеја :)))
The Magus
The Magus
Има време за Боб...потака :D Џ е по хард кор
S
Samurai Jack
Roger that колега. :D
Ilumious
Ilumious
stavajte se site Gurdji, odma mi e polesno na mozokot
The Magus
The Magus
Kамелеони :D Како сме стокмени замо за во религија :)))
На врв Bottom