Кајгана форум

М
Мачорка
Остај, ме раскринка дечкото со рускиот клип...Ми ги уништи сите шанси да влезам во домаќинска куќа...Цела ноќ око не склопив, мислев на ДНК-та од бившите која чучи скриена во некој ќош на матката и чека ппгоден момент дс излезе на виделина.
D
Daedalus
И тоа пази, днката ќе излезе баш тогаш кога дотичната јајце клетка ќе биде оплодена и ќе влезе барабан со среќниот сперматозоид. Самата днк има интелигенција која е секако примитивна ако ја споредиме со нашата, но знае кога да стапи во акција.
D
Daedalus
Всушност јајце клетката има повеќе портови и може да биде оплодена од повеќе сперматозоиди и днк остатоци. Зиготот ќе биде поголем секако, али затоа сте жени, за да трпите. Да не зборувам за тоа дека секс со кондом не помага тука. Телегонијата функционира и така само ме мрзи да ти објаснувам зашто. Не сум таков човек ја.
М
Мачорка
Да, телегонијата е вистина и ја можам да ти постирам 150 научници што ќе го потврдат тоа, али тоа не е во доменот на мојот карактер, а и онака немаш капацитет да разбереш. :D
М
Мачорка
Уствари ја мислам дека дечкото навреме сфати колку е опасно да ја изнесе во јавност телегонијата и затоа не сакаше да ги обелодени имињата на научниците. Телегонијата е факт, ама Америка поточно Евреите (пошо знаеме кој владее со САД) не сакаат јавноста да знае за оваа појава и го ликвидираат секој што ќе проба да обелодени било какви информации у вези телегонија.
М
Мачорка
Што мислиш, кој и зошто го ликвидираше Никола Младенов? Зошто Зоран Божиновски од Буревесник е уапсен? Зошто на голем дел гледачи кои се јавуваат кај Јанко Јади Бурек мистериозно им се прекинува врската у сред муабет?
D
Daedalus
Пер, као евреите сакаат да има телегонија xD. Тие што не сакаат да има телегонија се луѓето со либерална агенда чијашто цел е да ги расипат моралните вредности на НОРМАЛНИОТ човек и да ги направат сите хомосексуалци за да се уништи планетата Земја затоа што тоа е планот на ѓаволот да го уништи светот. Здравите корени на маж/жена, две деца и куче се уништени од либералните ѓаволи. Убаво вика Алекс Џонс.
На врв Bottom