Кајгана форум

dantemkd
dantemkd
Sorry but no ne mi se sviga :mad:
2
~2A
Лелеееееееееееее!

Оти море? :P
dantemkd
dantemkd
Pa gledav nekolku ep I ne mi se dopadna :mad:
2
~2A
Само да знаеш до пред некое време беше далеку попопуларна од Naruto и Bleach.. :)

Иначе и мене првите епизоди ми беа онака колку одвај ги глеав, до кај 20та негде..
dantemkd
dantemkd
Ok e care cenam tvoe mislenje Ali ja I O.P. He se podnasame :3
2
~2A
Znachi za ova nema shansa da te ubedam! :P ccc okey :D
dantemkd
dantemkd
Jok care bar animacija da gi e bolje mos ke razmislu ali sas talvu animaciju tesko
dantemkd
коцка
коцка
ќе ве молам, лоши зборови за уан пис јок! :P
dantemkd
dantemkd
лоши зборови не али мене не ми се допаѓа :P
2
~2A
Коа веќе не го глеаш, оди изгледај ги видеата што ги поставив од One Piece! :)

Има спојлери, ама еве чим не глеаш барем почувствувај малку од малку возбуда во битки и јака музика. :D
dantemkd
dantemkd
касниш царе веке ѓи изгледав :P
2
~2A
I komentar? :P
dantemkd
dantemkd
like за bleach ама не разбудиа ништо кај мене О.Р. :S
2
~2A
Зато што не ја сфаќаш поентата. xD
Оној затвореникот беше син на Pirate King-от, Roger... Тој со мустаќите беше најбараниот пират, и секако еден од најјаките луѓе во минатата era.

Дојде да го спаси, ама не успеа. И двајцата умреа, а Ace според мене требаше да биди следен кој што ќе правеше дар-мар ! :D
На врв Bottom