Кајгана форум

Mr.X
Mr.X
абе брат се нервирам ги имам играно на ливче за 1000ка и они види ги како играат бе губат од аталанта :)
Дим4е
Дим4е
na 1000 ka uplata si gi stail milan? :O budala ! :D
Дим4е
Дим4е
ne zasluzuvaat 10 denari kopitava be :)
Mr.X
Mr.X
Па што да правам викам сиугрни се ќе ги тепаат Аталанта не ми селв дека се до толку слепци
Дим4е
Дим4е
za tepanje si xD neznaes kako ke si pominevme vo kratovo so toa 1000ce xD
Mr.X
Mr.X
Хахаха абе ајде видов 1.5 кеофицент се залажав тоа е каква скара ќе јадевме у Кратово :)
Mr.X
Mr.X
А секад кога сум ги играл на ливче ме поебувале никад не сум ги фатил :)
Дим4е
Дим4е
abe utre ides? :D jas uste nemam nabaveno clenska na zapad nema sansi a?
Mr.X
Mr.X
Да да идам ,ќе има карит бе 50 ден на врата :)
Дим4е
Дим4е
vcera i deneska temperatura nekoja me trese ama bi trebalo da dojdam
inace nemase ni so Bolonja da tepaat ama ja platija keljavite zaso ke se organiziraa protiv niv navivacite imaa dosta vreme za pauza za reprezentacii
Mr.X
Mr.X
Абе излеа сакаат да го вратат Милан од кај што го земама педери кељави бе што не го дадоа на шеиците сеа ќе немаше да ги пцујам :)
Дим4е
Дим4е
peder zabarski ... taka se nervura tatko mi u momentov xD
Mr.X
Mr.X
Абе утре ќе ми помине нервозата си идам си ги гледам Вардар ќе ги напунат шпоните и завршена работа ќе заборавам одма на 1000та :),ама Милан игрње никад веќе
На врв Bottom