Кајгана форум

Saber Rider
Saber Rider
Абе фора ви даваме, 60 минути со Бориело во напад, и пк неможете да не победите :D
АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕ ЈУВЕЕЕЕЕ ЈУВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D
RedBlack
RedBlack
Treba da se sramis da se raduvas posle vakva utakmica so takvi sudiski odluki iso toj tim na MIlan , krajot go krasi deloto , ima vreme uste :)
Saber Rider
Saber Rider
Доста бе, да не ни го поништееа голот 1-2 ќе беше на крај :D
Бегај бе, три пати подобри играчи имате и пак неможе да не тепате. Плус фора ви даваме со комбиниран состав и пак само 1-1 :D
Ако ви ја лапнеме титулата, треба да се откажете од Италијанско првенство :D
RedBlack
RedBlack
10 povredeni be daj bidi seriozen bar ti se zanimavas so takvi raboti , ne e loso nereseno vie sami ke ja izgubite titulata so malite timovi :)
Saber Rider
Saber Rider
Ќе видиме, ќе биде интересна сезонава :)
На врв Bottom