Кајгана форум

GrouchoMarx
GrouchoMarx
Јас, јас :) Случајно наидов на тебе, па си реков да те следам. Иако звучи манијачки хаха.

Како си инаку?
arheolog
arheolog
Добро сум,фала на прашање.Пробав еднаш да те најдам,ама не успеав.Еве сеа те има.Ке идеме ли на премиера:)
Со кико да не си се чул,видел.Ај да помине времево па да правиме по некое пиво.
GrouchoMarx
GrouchoMarx
Ваљда дека сменив името, па пребарувачот не ме памти како таков :) Никако да се видам со него, а неколку пати досега имам седено во Дринкерс. Али ајде, се надевам ќе се најдеме :) Да се затопли, можеме и во парк да седнеме. Ама додека се затопли... :)
arheolog
arheolog
Додека се затопли ќе си седиме дома:)
GrouchoMarx
GrouchoMarx
Mhm :) Vecherva da ne doagjash na sobiranka?
На врв Bottom