Кајгана форум

Zaphod Beeblebrox
I
inna69
ja ne sum prva,ni posledna sto pisuvam vaka
I
inna69
sto ne pisuvam na makedonska podrska
Zaphod Beeblebrox
Zaphod Beeblebrox
a sto pisuvas
Zaphod Beeblebrox
Zaphod Beeblebrox
kratki postovi
I
inna69
taka sakam
Zaphod Beeblebrox
Zaphod Beeblebrox
Абе, што не ти јасно? Не смее. Ова не е Фејсбук. Тука пишуваш мислења. Ако ти е толку краток опсегот на мислења - не си за на форумов.
I
inna69
nekoj prasanja se za so kratki odgovori,spored mene,ako nemam nesto mnogu da kazam,da napisam
I
inna69
nekoj prasanja se za so kratki odgovori,spored mene,ako nemam nesto mnogu da kazam,da napisam
Zaphod Beeblebrox
Zaphod Beeblebrox
За жал - тоа е забрането. Сигурно можеш да објасни пример, зашто го сакаш тој бенд, омилена песна, омилен албум, дали си била на нивен концерт, од кога си ги слушнала. Нели е лесно?
I
inna69
i vidov ima i drugi sto pisuvaat so kratki odgovori ili kratka recenica
I
inna69
i vidov ima i drugi sto pisuvaat so kratki odgovori ili kratka recenica i nova sum na forumov i mi treba vreme
Zaphod Beeblebrox
Zaphod Beeblebrox
Кратка реченица али кажале нешто со тоа а не само Да или Не. Некад моеш во една реченица да кажеш многу повеќе ама твоето не е ни реченица.
I
inna69
vidov i drugi komentiraa so kratki odgovori,ne do tolku kratki ama slicni na mojte i nekade pisuvam ratko,nekade siroko
I
inna69
najdov i drugi temi sto se napisani na latinica,sto ne se napisani so makedonka podrska -.- a ja napisav edna tema na latinica i odma...
На врв Bottom