Кајгана форум

RedBlack
RedBlack
ajde dojdi kaj mene 15 za 4 :))
Saber Rider
Saber Rider
Абе во 5 е утакмицата, што ќе правам толку време :D
Плус можно е уштѕе двајца другари да дојдат, ама само ако најдеме карти хаха
Колку е карта иначе? 100?
RedBlack
RedBlack
Da :) epa jas porano ke vlaga so drugarov samo taka moze da se vleze...
Saber Rider
Saber Rider
Хммм, епа ај ќе видам. Во 4 океј е?:D
RedBlack
RedBlack
pa bidi kaj mene 5 za 4 negde kaj mene
Saber Rider
Saber Rider
Ајде ќе ти пишам до после :D
RedBlack
RedBlack
i da mi pises :D
Saber Rider
Saber Rider
И другариве ќе доаѓале...:D
А неможеле толку рано, така да ќе дојдеме ние накај 15 до 5. Ако има можност да се пикнеме океј, ако не ќе гледаме ќе платиме па ќе се најдеме таму:D
RedBlack
RedBlack
vazi vazi od drugpot vlez glejte da vlezete
Saber Rider
Saber Rider
Ќе видиме, може и со ЦПБ да влеземе :P
RedBlack
RedBlack
plakaat karti :D
На врв Bottom