Кајгана форум

TheGeneral
TheGeneral
Генералите страшни се? :D
В
Вори
Не,ама можда ти си страшен..
TheGeneral
TheGeneral
Напротив, ного сам безстрашен :D
В
Вори
Epa milo mi e togas...se nadevam deka gresam.
G
Gray Foxx
шо бе пеер, не ти вика веќе бугар овој? да не му мавна бич-слап во некоја шумичка притоа нежно пенетрирајќи му го дупот?
В
Вори
Охх Дено..ај квит.
G
Gray Foxx
For you to quit you have to somehow take part in the battle, but your asslicking on every ass when you are properly fucked has put you way down in the pecking order!
В
Вори
Поголем гзолизач од тебе нема.А уствари ти мислиш дека си многу паметен,а поголем кретен и сељак нема.Глуп си и помири се со тоа.Форумов изгледа тебе ти е живот,чисто сумњам дека имаш попаметна работа од тоа да кењаш за све и свашта по форуми.Си лечиш фрустрации и комплекси од детството.
Ја не сум ти крив што те тепале од маало и што те праќале по цигари постарите.
Извини ама..
G
Gray Foxx
Извинето. :)
Како шо кажав погоре, прочитај уше еднаш. Изанализирај се себеси, освести се дека си ништо повеќе од еден обичен плагијатор, копи-кет или како сакаш наречи се. Признај си на сам себеси дека имаш огромна задача да се подобриш како личност, како интелектуалец (воа е така напишано, рутински, јасно е дека не се однесува на тебе) и како фрикидна минатопетгодишна амеба.
G
Gray Foxx
Можеби во иднината нема да користиш толку лејм и искористени фрази како воа шо ме тепале и по цигари ме праќале ( и вие ти се плагијат, фала богу), а можеби и не. Затоа е убав животот, не знаеш шо ти носи, не знаеш каков морон ќе те насмее итн итн итн...
G
Gray Foxx
Арно ама знаеш ли шо? До негде го оправдувам твојот ограничен мозок со тоа што забораваш дека и речникот на вреѓање ти е копиран од некој, со тоа шо забораваш и порано како ми го лижеше чмарот со какао крем, што забораваш дека ги делиш македонците на бугари, комуњари и тетовчани (Албанци).
G
Gray Foxx
Те сфаќам, ама знаеш зашо? Бидејќи имаш некоја потреба да се осеќаш добро, надмоќно на некој. Па константно се празниш преку бедни ископирани навреди, така си научен од мал. Мислиш дека се се постигнува со кавга, вреѓање и лижење г'з. Те оправдувам, бидејќи сепак не си ти крив, твоите се криви.
G
Gray Foxx
Круша под круша паѓа, па и да додаеш на тоа дека си сексуално малтретиран од чичко ти it all sums up. :)
Ама знаеш шо, whatever makes you sleep at night. Dudee...
G
Gray Foxx
Воа за чичко ти се надевам дека е само моја болна имагинација. In fairness се е можно у светов. :)
В
Вори
Провери си порака,да не му го труеме профилов на детево.
На врв Bottom