Членови кои реагирале на порака #1463

Сите (4) Хаха Хаха (2) Љубов Љубов (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Диле Јоргачев

   Одделение за заштита на народот
   • Мислења
    8.664
   • Поени од реакции
    28.070
   • Поени
    205
  2. Хаха

   Solaire of Astora

   • Мислења
    5.175
   • Поени од реакции
    16.445
   • Поени
    205
  3. Хаха

   МоралноПолитичкиНеподобен

   Z
   • Мислења
    960
   • Поени од реакции
    1.459
   • Поени
    130
  4. Љубов

   Partizanen banditen

   Психијатриски случај
   • Мислења
    5.565
   • Поени од реакции
    16.403
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom