Членови кои реагирале на порака #5620

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   МоралноПолитичкиНеподобен

   Z
   • Мислења
    960
   • Поени од реакции
    1.459
   • Поени
    130
  2. Ми се допаѓа

   gjoko-mkd

   53
   • Мислења
    10.062
   • Поени од реакции
    14.961
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   The xx

   Russia state-affiliated bot. ☑️
   • Мислења
    6.224
   • Поени од реакции
    11.734
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   збунетиот

   • Мислења
    1.817
   • Поени од реакции
    6.830
   • Поени
    150
 • Вчитување…
На врв Bottom