Членови кои реагирале на порака #47029

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Вау Вау (1)

  1. Вау

   Kandilce

   53
   • Мислења
    207
   • Поени од реакции
    404
   • Поени
    110
  2. Ми се допаѓа

   Sv B

   50
   • Мислења
    2.116
   • Поени од реакции
    2.412
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   VladB

   26
   • Мислења
    134
   • Поени од реакции
    241
   • Поени
    85
  4. Ми се допаѓа

   tzlatko

   од Tetovo
   • Мислења
    1.286
   • Поени од реакции
    3.302
   • Поени
    175
  5. Ми се допаѓа

   Velgor

   • Мислења
    250
   • Поени од реакции
    342
   • Поени
    110
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom