Членови кои реагирале на порака #1628

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Butters

   • Мислења
    453
   • Поени од реакции
    1.626
   • Поени
    130
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.708
   • Поени од реакции
    58.215
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom