Членови кои реагирале на порака #1428

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Darklady

   Марсовка од Mars
   • Мислења
    3.391
   • Поени од реакции
    23.566
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Диле Јоргачев

   Одделение за заштита на народот
   • Мислења
    7.480
   • Поени од реакции
    22.071
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Корто Малтезе

   • Мислења
    96
   • Поени од реакции
    388
   • Поени
    100
  4. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.715
   • Поени од реакции
    58.244
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom