Членови кои реагирале на порака #24602

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Хаха Хаха (2)

  1. Ми се допаѓа

   snatch

   27
   • Мислења
    125
   • Поени од реакции
    60
   • Поени
    90
  2. Хаха

   Mile End

   • Мислења
    131
   • Поени од реакции
    456
   • Поени
    55
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.640
   • Поени од реакции
    58.034
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Izgubljen

   41
   • Мислења
    590
   • Поени од реакции
    2.432
   • Поени
    130
  5. Хаха

   xxixka

   • Мислења
    2.846
   • Поени од реакции
    4.435
   • Поени
    175
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom