Членови кои реагирале на порака #469

Сите (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.706
   • Поени од реакции
    58.211
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom