Членови кои реагирале на порака #24944

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.040
   • Поени од реакции
    56.331
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Марли

   Tci
   • Мислења
    12.489
   • Поени од реакции
    17.949
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom