Членови кои реагирале на порака #24416

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   Loner

   • Мислења
    99
   • Поени од реакции
    260
   • Поени
    100
  2. Ми се допаѓа

   snatch

   27
   • Мислења
    125
   • Поени од реакции
    60
   • Поени
    90
  3. Хаха

   bijons

   • Мислења
    11.781
   • Поени од реакции
    19.234
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.715
   • Поени од реакции
    58.244
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom