Членови кои реагирале на порака #13

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1) Хаха Хаха (1)

  1. Хаха

   Lester Freamon

   A man of focus, commitment, sheer will...
   • Мислења
    14.964
   • Поени од реакции
    33.009
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Ron Burgundy

   • Мислења
    22.239
   • Поени од реакции
    36.133
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom