Членови кои реагирале на порака #22501

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Ne_sum_ja

   • Мислења
    7.405
   • Поени од реакции
    22.641
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.845
   • Поени од реакции
    53.158
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom