Членови кои реагирале на порака #1373

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   Menethil

   • Мислења
    5.867
   • Поени од реакции
    8.954
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.840
   • Поени од реакции
    53.152
   • Поени
    205
  3. Хаха

   Gallileo

   • Мислења
    69
   • Поени од реакции
    327
   • Поени
    45
  4. Ми се допаѓа

   Византиецот

   Злобен Пич
   • Мислења
    652
   • Поени од реакции
    2.272
   • Поени
    115
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom