Членови кои реагирале на порака #86

Сите (5) Гнев Гнев (3) Тажно Тажно (2)

  1. Тажно

   Artemisia Vulgaris

   (A)
   • Мислења
    7.526
   • Поени од реакции
    23.435
   • Поени
    205
  2. Гнев

   Snow-Star

   • Мислења
    142
   • Поени од реакции
    836
   • Поени
    130
  3. Гнев

   Незапирливи 1903/87

   Изгорен за Вардар од Скопје
   • Мислења
    3.473
   • Поени од реакции
    9.749
   • Поени
    205
  4. Гнев

   Bateman

   • Мислења
    14.322
   • Поени од реакции
    32.861
   • Поени
    205
  5. Тажно

   Bodhidharma

   Avatara
   • Мислења
    10.784
   • Поени од реакции
    15.394
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom