Членови кои реагирале на порака #45231

Сите (16) Хаха Хаха (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   RedBlack

   Grof од Skopje
   • Мислења
    4.337
   • Поени од реакции
    2.046
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Goran Bt

   локал патриот од Независна Битола
   • Мислења
    7.035
   • Поени од реакции
    3.887
   • Поени
    205
  3. Хаха

   Илко Илија

   • Мислења
    6.940
   • Поени од реакции
    11.912
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   arheolog

   • Мислења
    1.863
   • Поени од реакции
    1.044
   • Поени
    175
  5. Ми се допаѓа

   DracevoTheCity

   Чиста Македонија ! 28 од Дељадровци
   • Мислења
    8.566
   • Поени од реакции
    9.616
   • Поени
    205
  6. Хаха

   Hoy

   31
   • Мислења
    318
   • Поени од реакции
    786
   • Поени
    155
  7. Ми се допаѓа

   |gor

   Шмрчем амфетамин
   • Мислења
    1.372
   • Поени од реакции
    2.503
   • Поени
    175
  8. Ми се допаѓа

   Боромире

   • Мислења
    741
   • Поени од реакции
    1.879
   • Поени
    155
  9. Хаха

   ForzaVardar

   25
   • Мислења
    1.977
   • Поени од реакции
    3.547
   • Поени
    175
  10. Ми се допаѓа

   Калараш

   28
   • Мислења
    638
   • Поени од реакции
    958
   • Поени
    130
  11. Хаха

   Partizanen banditen

   Психијатриски случај
   • Мислења
    3.914
   • Поени од реакции
    11.426
   • Поени
    205
  12. Хаха

   Saber Rider

   од Б'с
   • Мислења
    28.057
   • Поени од реакции
    53.064
   • Поени
    205
  13. Хаха

   george_jov

   • Мислења
    837
   • Поени од реакции
    1.084
   • Поени
    155
  14. Хаха

   Chronysync

   29
   • Мислења
    1.253
   • Поени од реакции
    2.806
   • Поени
    175
  15. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.813
   • Поени од реакции
    4.076
   • Поени
    175
  16. Хаха

   Sapal

   37
   • Мислења
    781
   • Поени од реакции
    1.277
   • Поени
    155
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom