Членови кои реагирале на порака #222

Сите (1) Хаха Хаха (1)

  1. Хаха

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.127
   • Поени од реакции
    51.782
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom