Членови кои реагирале на порака #1613

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.970
   • Поени од реакции
    7.116
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   blanco

   • Мислења
    7.557
   • Поени од реакции
    17.484
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.264
   • Поени од реакции
    52.050
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   callejón de la muerte

   42
   • Мислења
    1.954
   • Поени од реакции
    3.040
   • Поени
    175
 • Вчитување…
На врв Bottom