Членови кои реагирале на порака #1612

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   kama

   • Мислења
    573
   • Поени од реакции
    351
   • Поени
    110
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.195
   • Поени од реакции
    51.912
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   blanco

   • Мислења
    7.557
   • Поени од реакции
    17.484
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom