Членови кои реагирале на порака #1611

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   blanco

   • Мислења
    7.557
   • Поени од реакции
    17.484
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   poimanemam

   • Мислења
    1.747
   • Поени од реакции
    3.553
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   callejón de la muerte

   42
   • Мислења
    1.938
   • Поени од реакции
    3.002
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.194
   • Поени од реакции
    51.910
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom