Членови кои реагирале на порака #237

Сите (5) Тажно Тажно (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Тажно

   Agda Beata

   (A)
   • Мислења
    6.179
   • Поени од реакции
    19.093
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Dumbledore

   • Мислења
    8.366
   • Поени од реакции
    11.685
   • Поени
    205
  3. Тажно

   Scirea

   Старата Дама
   • Мислења
    22.049
   • Поени од реакции
    60.458
   • Поени
    205
  4. Тажно

   gurman2

   • Мислења
    2.206
   • Поени од реакции
    3.859
   • Поени
    175
  5. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.808
   • Поени од реакции
    53.084
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom