Членови кои реагирале на порака #1588

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    3.005
   • Поени од реакции
    7.239
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   poimanemam

   • Мислења
    1.757
   • Поени од реакции
    3.559
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.799
   • Поени од реакции
    53.056
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom