Членови кои реагирале на порака #1580

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    3.017
   • Поени од реакции
    7.281
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.860
   • Поени од реакции
    53.207
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom