Членови кои реагирале на порака #1578

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   poimanemam

   • Мислења
    1.760
   • Поени од реакции
    3.560
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Human

   Explorer
   • Мислења
    11.093
   • Поени од реакции
    3.338
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.860
   • Поени од реакции
    53.208
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom