Членови кои реагирале на порака #13

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   Prydatorium

   • Мислења
    86
   • Поени од реакции
    100
   • Поени
    80
  2. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.779
   • Поени од реакции
    4.016
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Джонтра Вохохолта

   I`m with the fucking FBI
   • Мислења
    2.339
   • Поени од реакции
    15.756
   • Поени
    135
  4. Хаха

   Rick.Utd.

   • Мислења
    1.480
   • Поени од реакции
    -759
   • Поени
    150
  5. Ми се допаѓа

   chef_cook

   ._perlous
   • Мислења
    3.980
   • Поени од реакции
    11.636
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom