Членови кои реагирале на порака #374

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.139
   • Поени од реакции
    51.825
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Bateman

   • Мислења
    13.579
   • Поени од реакции
    30.748
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom