Членови кои реагирале на порака #362

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.264
   • Поени од реакции
    52.044
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom