Членови кои реагирале на порака #44

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Wacky87

   • Мислења
    562
   • Поени од реакции
    1.700
   • Поени
    155
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.240
   • Поени од реакции
    47.135
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom