Членови кои реагирале на порака #41

Сите (1) Хаха Хаха (1)

  1. Хаха

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.240
   • Поени од реакции
    47.136
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom