Членови кои реагирале на порака #92

Сите (1) Тажно Тажно (1)

  1. Тажно

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.167
   • Поени од реакции
    51.863
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom