Членови кои реагирале на порака #50

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Darklady

   Марсовка од Mars
   • Мислења
    2.307
   • Поени од реакции
    14.268
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    30.052
   • Поени од реакции
    40.554
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom