Членови кои реагирале на порака #6175

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    29.393
   • Поени од реакции
    37.335
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Lurtz

   • Мислења
    16.425
   • Поени од реакции
    9.596
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom