Членови кои реагирале на порака #66

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Анонимен1512

   39
   • Мислења
    5
   • Поени од реакции
    5
   • Поени
    3
  2. Ми се допаѓа

   Македонец

   мразам патетика во натпис
   • Мислења
    3.926
   • Поени од реакции
    3.801
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Krstev

   • Мислења
    1.506
   • Поени од реакции
    3.186
   • Поени
    175
 • Вчитување…
На врв Bottom