Членови кои реагирале на порака #106

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    28.622
   • Поени од реакции
    35.490
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   nik1

   • Мислења
    3.389
   • Поени од реакции
    3.960
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom