Членови кои реагирале на порака #308

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.158
   • Поени од реакции
    4.336
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    28.563
   • Поени од реакции
    35.306
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Avenger99

   28 од Ohrid
   • Мислења
    3.523
   • Поени од реакции
    3.974
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom