Членови кои реагирале на порака #290

Сите (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    30.016
   • Поени од реакции
    40.451
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom