Членови кои реагирале на порака #41820

Сите (7) Хаха Хаха (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Гнев Гнев (1)

  1. Ми се допаѓа

   Ilumious

   Патник, педер, поет, администратор, масон 28 од Пустец
   • Мислења
    81.058
   • Поени од реакции
    180.919
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Mich0MKD

   • Мислења
    1.335
   • Поени од реакции
    1.248
   • Поени
    175
  3. Хаха

   beneamata

   • Мислења
    16.121
   • Поени од реакции
    12.639
   • Поени
    205
  4. Хаха

   Chronysync

   28
   • Мислења
    955
   • Поени од реакции
    1.984
   • Поени
    155
  5. Хаха

   Комита Ултрас

   Ултрас Модератор од Скопје
   • Мислења
    9.066
   • Поени од реакции
    15.889
   • Поени
    205
  6. Хаха

   VardarVoSrceto

   24
   • Мислења
    3.401
   • Поени од реакции
    4.884
   • Поени
    205
  7. Гнев

   Незапирливи 1903/87

   Изгорен за Вардар од Скопје
   • Мислења
    3.337
   • Поени од реакции
    8.928
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom