Членови кои реагирале на порака #228

Сите (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.808
   • Поени од реакции
    53.085
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom