Членови кои реагирале на порака #303

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   bijons

   • Мислења
    7.569
   • Поени од реакции
    12.065
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.727
   • Поени од реакции
    6.451
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    32.327
   • Поени од реакции
    47.272
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Mr.White

   • Мислења
    3.151
   • Поени од реакции
    372
   • Поени
    160
  5. Ми се допаѓа

   Sasa Ilic

   Психијатриски случај
   • Мислења
    3.093
   • Поени од реакции
    7.764
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom