Членови кои реагирале на порака #239

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    31.708
   • Поени од реакции
    45.721
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Che59

   60
   • Мислења
    2.761
   • Поени од реакции
    2.674
   • Поени
    150
  3. Ми се допаѓа

   Avenger99

   28 од Ohrid
   • Мислења
    3.989
   • Поени од реакции
    5.036
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom