Членови кои реагирале на порака #708

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Ipsissimus

   P.I.
   • Мислења
    15.580
   • Поени од реакции
    12.929
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    36.657
   • Поени од реакции
    58.097
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom