Членови кои реагирале на порака #7

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Morgan Freeman

   Немодератор од Струмица
   • Мислења
    2.802
   • Поени од реакции
    4.065
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.246
   • Поени од реакции
    52.019
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom